W Morąskim Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji
Dnia Babci i Dziadka.
Program obfitował w wiele atrakcji i niespodzianek.

Zaproszeni Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

Uroczystość rozpoczęły dzieci z sekcji muzycznej MDK. Wiktoria Brzezińska wzruszała gości piosenkami wykonywanymi
na keyboardzie. Swój występ rozpoczęła utworem "Sto lat". Olaf Wyszomirski zagrał na keyboardzie znaną kolędę.DSC03796 Kopiowanie

W pokazie tanecznym swoje umiejętności zaprezentowały dziewczęta z sekcji gimnastyki artystycznej MDK. Z przejęciem
i wdziękiem poruszały się po scenie wywołując zachwyt.

Dużo emocji wzbudził konkurs kręcenia hula-hop, który udowodnił, że Babcie są sprawne i wygimnastykowane.

Na zakończenie Dziadkowie wspólnie z zespołem muzycznym "SONET" mieli okazję śpiewać znane i lubiane piosenki. Muzyka i słowa piosenek przeniosły wszystkich w świat wspomnień i młodości.

Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Babciom i Dziadkom towarzyszyły radość, uśmiech i łzy wzruszenia. Wyraz twarzy zaproszonych gości mówił sam za siebie. Dzieci otrzymały gorące brawa za swoje występy.

Uroczystość odbyła się 19 stycznia 2016 r. w sali widowiskowo-kinowej Morąskiego Domu Kultury.

DSC03798 KopiowanieDSC03800 KopiowanieDSC03802 KopiowanieDSC03810 KopiowanieDSC03817 KopiowanieDSC03831 KopiowanieDSC03847 KopiowanieDSC03850 KopiowanieDSC03856 Kopiowanie