DSC09584 Kopiowanie

 

 

 Nad jeziorem Narie w Kretowinach dnia 13 lipca 2019. r. (przy plaży głównej) odbył się Festyn zorganizowany przez Burmistrza Morąga i Morąski Dom Kultury.

Podczas imprezy wystąpiły zespoły muzyczne. Grupa „OKAW SZTORM” zdobyła serca publiczności zabawiając muzyką szantową o zabarwieniu folkowym. Zespół jest laureatem nagród głównych oraz publiczności kilku ważniejszych festiwali muzyki szantowej w Polsce.

Kolejną atrakcją był program dla dzieci „Kosmokwaki to dzieciaki” w wykonaniu grupy artystycznej "O’KARYNA". Przybysze z kosmosu zabawiali uczestników śpiewem, tańcem i licznymi konkursami.

Organizatorzy zadbali by nie zabrakło konkursów z nagrodami dla całych rodzin i niespodzianek dla najmłodszych. Odbył się również konkurs sponsorski firmy „Orange”.

Podczas festynu były także inne formy rekreacji tj. przejażdżki konne z instruktorami.

Na zakończenie wystąpiła grupa „DAN DANCE” śpiewając covery zespołu "Akcent".

 

Sponsorami imprezy byli:

PSS „Społem”, Cukiernia „Graczyk”, Zakład Rybacki w Bogaczewie”,Ośrodek Wypoczynkowy „U Stasia”,Ośrodek Wypoczynkowy„Krecik”, „Marmir” – Mirosław i Mariola Repka, Bar „DuDu” – Kuchnia Wietnamsko-Chińska, firma „Orange” oraz P.H.U. „Marketing”.