taniec nowoczesny Kopiowanie

Dnia 22 marca 2014r. o godz. 11:00 w sali widowiskowo-kinowej Morąskiego Domu Kultury odbył się VII Regionalny Konkurs Tańca Nowoczesnego o "Puchar Burmistrza Morąga".

Image 8

Image 1Celem imprezy jest popularyzacja różnych technik tanecznych, upowszechnianie tańca jako aktywnej formy wypoczynku i relaksu, podkreślenie walorów wychowawczych pracy artystycznej w zespołach tanecznych oraz wymiana doświadczeń pomiędzy instruktorami, choreografami i uczestnikami konkursu.

Image 3Wystąpiły grupy taneczne działające przy: CentrumTańca „Promyk” w Elblągu, Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Zalewie ,Studiu Tańca „Hipnotic” w Elblągu i Braniewie, Uczniowskim Klubie Tańca Sportowego w Elblągu, SzkoleTańca „Andaluzja” w Ostródzie, Morąskim Domu Kultury, Pałacu Młodzieży w Olsztynie oraz Zespole Szkół Zawodowych im.S.Staszica w Ostródzie.

Podczas konkursu obradowało Jury w składzie:
KingaSkiba
PaulinaFedorowska
JakubDawidczyk
Komisja konkursowa oceniła choreografię ,technikę wykonania i ogólne wrażenie artystyczne.
Pomiędzy konkursowymi występami zaprezentowały się dziewczęta z sekcji gimnastyki artystycznej Morąskiego Domu Kultury oraz Adam Szulik.
Przed wręczeniem nagród zatańczyli Jurorzy konkursu.

Image 9W kategorii wiekowej do11lat
III miejsce zajęła FORMACJA „TRZODA” ZE SZKOŁY TAŃCA „ANDALUZJA” W OSTRÓDZIE
II miejsce wywalczyła FORMACJA „DESTINATION KIDS” Z UCZNIOWSKIEGO KLUBU TAŃCA SPORTOWEGO W ELBLĄGU
I miejsce otrzymała FORMACJA „HIPNOTIC 6” ZE STUDIO TAŃCA „HIPNOTIC” W ELBLĄGU
wyróżnienie otrzymała FORMACJA „BLEFIK” Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU

Image 5W kategorii wiekowej 12-15 lat
wyróżnienie otrzymała MINI FORMACJA „THE AVENGERS” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY
I miejsce wywalczyła FORMACJA „DESTINATION” Z UCZNIOWSKIEGO KLUBU TAŃCA SPORTOWEGO W ELBLĄGU

W kategorii wiekowej powyżej 15 latImage 25
III miejsce zajęła MINI FORMACJA „DESTINATION SENIOR TEAM” Z UCZNIOWSKIEGO KLUBU TAŃCA SPORTOWEGO W ELBLĄGU
II miejsce wywalczyła MINI FORMACJA „HIPNOTIC 3” ZE STUDIO TAŃCA „HIPTNOTIC” W ELBLĄGU
I miejsce otrzymała FORMACJA „STADO” ZE SZKOŁY TAŃCA „ANDALUZJA” W OSTRÓDZIE

Nagroda Grand Prix powędrowała do STUDIO TAŃCA „HIPTNOTIC” W ELBLĄGU I BRANIEWIE ZA CAŁOKSZTAŁT PRACY ARTYSTYCZNEJ (opiekun Piotr Beńko).

GALERIA ZDJĘĆ

Image 4Image 2Image 6Image 7Image 10Image 11Image 12Image 13Image 17Image 14Image 15Image 16Image 18Image 19Image 20Image 21Image 22Image 23Image 24Image 26Image 27