WALENTYNKI

Z okazji Walentynek w Morąskim Domu Kultury odbyło się poetycko-muzyczne spotkanie.image0000Miłość - to najczęściej poruszany temat w każdej dziedzinie sztuki. Najbardziej chyba widoczna jest w piosenkach i poezji. W każdej epoce literackiej pojawia się głos w sprawie miłości.

Podczas uroczystości publiczność mogła wysłuchać utworów literackich w wykonaniu słuchaczy koła teatralnego z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Morągu. Utwory przeplatane były refleksyjnymi piosenkami, które zaśpiewali: uczestnicy zajęć wokalnych i muzycznych z Morąskiego Domu Kultury, Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, zespół „Eurobabki”   oraz Małgorzata Miklaszewska (znana z programu „Bitwa na Głosy” - drużyna Ryszarda Rynkowskiego, dostała się do finału zajmując drugie miejsce).

Publiczność morąska przyjęła ją bardzo serdecznie.
W holu kina „Narie” na stoisku firmy „Oriflame” pary mogły wziąć udział w bezpłatnym losowaniu walentynkowych nagród.
Tomasz Grochowski przygotował profesjonalną sesję zdjęciową dla par, które uwieczniły gorące uczucie.

Impreza odbyła się 14 lutego w sali widowiskowo – kinowej MDK.

image0002image0003image0004image0006image0007image0008image0009