10 marzec 2022

W trakcie zajęć powstały pierwsze dekoracje wielkanocne zaczęliśmy od dużych jajek na balonie

22 luty 2022

Wiosna powoli wkracza w zajęcia świetlicowe

12 luty 2022

Wszyscy pamiętamy o swoich najbliższych , w świetlicy powstały ozdoby aby uczcić ten dzień wyjątkowo

24-28 styczeń 2022

pierwszy tydzień ferii w świetlicy dzieci i dorośli spędzili bardzo aktywnie , odbyły się warsztaty kulinarne , gdzie królowały potrawy z ziemniaka czyli ;frytki , placki ziemniaczane, zapiekanka ziemniaczana, we wtorek odbył się wyjazd do parku trampolin i kręgle , dzień zakończył się wyprawą do Mc donalda, w środę trochę spokojniej odbył się dzień filmowy, w czwartek dzień z planszówkami i bardzo aktywny czyli taneczny , piątek .

22 stycznia 2022

W świetlicy  odbyła sie choinka sołecka dla dzieci , super zabawę zapewnili animatorzy .

O poczęstunek zadbało koło gospodyń przy wsparciu Banku żywności w Olsztynie . O dobre samopoczucie dzieci dbali również opiekunowie świetlicy malując buzie i skręcając figurki z balonów.